02.05.2022 Krása

Nebojte se zbavit vad na kráse!

Každý  máme na svém těle jistě nějakou část, která se nám nelíbí. Někdo dokonce řekne, že některé části svého těla nenávidí. A s věkem takovýchto nenáviděných částí těla přibývá. Zvětšuje se nám pozadí, přibývají tukové polštáře v pase a v bocích, kůže na krku povadá a pod bradou… radši ani nemluvit. Jak s těmito esteticky nepříjemnými změnami na našem těle bojovat? Zbavte se jich! Dnešní kliniky s nabídkou úpravy vzhledu pomocí moderních přístrojů totiž dokážou opravdu velké zázraky. A mnohým ženám byste po péči chirurgů hádali daleko nižší věk, než opravdu mají. Pojďme se tedy společně podívat na jednu kliniku, na  podobné služby, které zde nabízejí.

Odsají vám tuk

Většina z nás není  obecně spokojena se svojí postavou. A většina z nás také není ochotná kvůli svému vzhledu pravidelně cvičit. Jedinou možností je pak zbavit se tuku  jiným způsobem. Můžete zvolit metodu odsátí tuků pomocí jehly, která se provádí bezbolestně pod anestezií. Další možností je například laserová liposukce, která patří mezi neinvazivní metody, jež jsou samy o sobě bezbolestné a k našemu překvapení velmi účinné a srovnatelné s klasickou liposukcí. 

Přebytečná kůže musí pryč

Pokud se vám podaří zhubnout, nastává řešení situace, kam s přebytečnou kůží. Největší problém je s tou v oblasti břicha. Bohužel se již nedokáže stažením adaptovat a je zde prostě navíc. Tuto kůži ale dokáže renomovaný plastický chirurg odstranit jako nic. 

Podbradek? Žádný problém

Pokud se žena blíží k padesátce, tvar jejího obličeje se začne výrazně měnit. Kontury povadají a mládí je dávno to tam. Jednou z možností řešení tohoto problému je laserové omlazení obličeje. Součástí této procedury je zpevnění kontur a laserové odstranění podbradku. Diskuze a fotografie před a po napovídají jasně, že tento zákrok dokáže ženskou tvář omladit klidně o 10 let. 

Slyšeli jste o kolagenu?

Zázraku posledních let jste si možná všimli i vy. Reklama na různé tipy kolagenových nápojů, pilulek a preparátů se pravidelně objevuje jak v televizi, tak na internetu. Pokud chcete zastavit stárnutí, můžeme vám jej jenom doporučit. Přirozený kolagen totiž s věkem z těla ubývá a jeho schopnost omlazování organismu se vytrácí. Pleť ztrácí pružnost a klouby nedokážou fungovat tak jako zamlada. 

Modelace prsou

Každá žena, která ve svém životě povila alespoň jednoho vlastního potomka, ví něco o tom, jak se prsa změní těhotenstvím a kojením. Částečně se tato změna dá napravit cvičením a zdravou stravou, ale gravitace je prostě gravitace. Pokud jsou prsa více povadlá, řešením je vymodelování původního tvaru ňader pomocí chirurgického zákroku. Operace se dá kombinovat i se zvětšením objemu pomocí vložení silikonových implantátů. 

Jak oddálit stárnutí?

Existuje mnoho způsobů, jak se poprat se stárnutím našeho těla. Patří mezi ně například vyvážený jídelníček plný ovoce, zeleniny a minerálů, dostatek pohybu, spánku a také zdravé relaxace. Důležitá je také psychická pohoda a stabilní zázemí. 

Stárněte s grácií

Některé ženy stárnout umějí, jiné se se stářím tak nějak nedokážou smířit. Podle nás je důležité se s věkem prostě srovnat a občas nějaké té vrásce nebo šedému vlasu dovolit vstoupit do našeho života. Tím ale rozhodně nechceme říci, že by se žena o sebe měla přestat starat. Ba naopak! 

Stáří je prostě stav těla i duše, kterému ale nesmíme podlehnout v negativním slova smyslu. Prozradíte nám, jaké máte způsoby boje proti stárnutí?

Pavla Kašpárková