12.04.2022 Kkrása, Ostatní

Závidíte vzhled našim celebritám? Známe jejich tajemství!

Rybníček českých celebrit je přeplněný herečkami, MISSkami, zpěvačkami a influencerkami. Všechny mají jeden společný rys – intenzivně pracuji na svém dokonalém vzhledu. Výsledný obrázek nás masíruje denně z televizních obrazovek, obálek prestižních módních časopisů a na mobilu třeba z Instagramu nebo Twitteru. Nemyslete si ale, že takto vypadají hned ráno, když se probudí. Za jejich vzhledem stojí často pravidelná dřina v posilovně, dokonale vytvořený make up a také návštěvy na klinikách u plastických chirurgů. Pojďme se podívat za postavami našeho showbusinessu a odhalit lehce tajemství jejich dokonalých úsměvů, dekoltů a vypracovaných těl.

Dara Rolins

Tato velice krásná a sexy slovenská zpěvačka je kombinací neuvěřitelné píle a také práce plastických chirurgů. Denně cvičí, což je samozřejmě na její vysekané postavě vidět, a zdravě se stravuje. Zásah profesionálů je znát hlavně na jejím upraveném nose rhinoplastikou a plastice prsou. Recenze na svůj vzhled má zpěvačka, původním jménem Darinka Rolincová, samozřejmě jen ty nejlepší. Podle nás je to bezkonkurenčně naše nejlépe vypadající celebrita, která má téměř padesát let. Uznejte sami, že vypadá spíše na čtyřicet.

Petra Janů

Zpěvačka s pravým jménem Jana Petrů se svými plastikami netají. Mezi přiznané úpravy jejího vzhledu se počítají oční víčka a také její ňadra. Jako výplň si do obličeje nechává aplikovat látku, která má za efekt podpořit tvorbu vlastního kolagenu. Ten pomáhá s obnovou kožních buněk, s elasticitou a jemností pleti. A hlavně pomáhá s bojem proti vráskám.

Emanuelle Ridi

Tohoto sympaťáka vám nejspíš nemusím představovat. Italský kuchař, který se proslavil kulinářským pořadem v televizi a který si díky svojí neobyčejně roztomilé češtině  získal mnoho našich srdcí. Věděli jste ale, že si nechal nedávno u profesionálů transplantovat vlasy? Místo koutů má tak daleko mladistvější vzhled díky naprosto reálně vypadajícím vlasům. Jeho omládnutí potvrzuje i fakt, že má o dost mladší přítelkyni.

Helena Vondráčková

Tato nestárnoucí stálice českého hudebního nebe vypadá na svůj věk opravdu famózně. Děkuje za to svým dobrým genetickým předpokladům, pravidelnému cvičení a také několika zákrokům u profesionálů na estetickou chirurgii. Ti ji v minulosti vylepšovali oční víčka, zvětšovali poprsí a realizovali náročnější operaci – povyražení zestárlé kůže na jejím dlouhém krku. Tyto úpravy podle nás herečce docela sluší.

Plastika kvůli zdraví

Věděli jste, že některé z celebrit musely “pod kudlu” plastického chirurga ze zdravotních důvodu? Po autonehodě to byl kdysi fenomenální Karel Gott s velmi zraněným nosem, nebo zpěvačka Bára Basiková po karambolu na kole. Nenapravitelný svůdník Jiří Langmajer nebo třeba producent, zpěvák a autor mnoha skvělých hitů Michal David si kvůli problémům s očima nechali upravit oční víčka. 

Kdo plastiku nepřiznává?

Oficiálně se je svým plastikami nepriznaly například Hana Zagorová, která má obličej naprosto změněný oproti minulosti, Eliška Bučková se svým zvětšeným poprsím nebo Yvetta Blanarovičová, která se také pyšní větším hrudníkem, než měla kdysi. Všem je ale na první pohled jasné, že se u chirurga otočily minimálně jednou.

Chtějte kvalitu!

Pokud se toužíte vydat cestou celebrit a pořídit si nějakou tu zkrášlovací operaci, radíme vám, vybírejte si operatéra mezi renomovanými klinikami, abyste neriskovali komplikace, které měla tato žena!

Líbí se vám vzhled celebrit, které mají upravené poprsí? Jste příznivci přirozeného lomu? Napište nám, která hvězda našeho hudebního nebo hereckého nebe je podle vás nejkrásněji upravenou hvězdou diky plastice? 

Pavla Kašpárková