18.05.2022 Ostatní, Zařízení

Sháníte dárečky pro vnučku?

Pokud se chystáte vyrazit do obchodu pro dárek pro vaši nejmilejší vnučku, ale nejste si pořád jisti, co jí vlastně máte koupit, můžete se s námi inspirovat. Holčiček jsme se ptali na jejich přání a tady je výsledek…

Sběratelské kartičky

Tento typ zábavy není jen pro kluky, jak by se mohlo zdát. I holčičky se mohou zamilovat do kartiček s Pokémony, nebo Minecraftem! Holčičkám však raději přece jenom pořiďte více dívčí sběratelské kartičky. Máme na mysli například ty s obrázky LOL holčiček a nebo Ledové království. Na kartičky můžete také pořídit speciální obaly, kam si je vaše vnučka bude třídit a zakládat. 

Overal na spaní

Ten žádná holčička rozhodně neodmítne! A pokud bude v růžové barvě a třeba s obrázkem jednorožce, věřte mi, že jej nebude chtit svléknout ani přes den. Overaly opravdu frčí, kupují si je nejen maminky pro svá miminka, ale po vzoru dětí i dospělí. A spí se v nich skvěle!

Mobilní telefon

Holčičky milují videa! A že jich je na internetu opravdu nekonečné množství. Pro malé slečny najdete opravdu širokou škálu různých klipů:

 • videa s tipy na domácí výrobu
 • spoty s hračkami a jejich rozbalováním
 • taneční videa
 • videa s recepty na vaření
 • videa se známými youtubery 
 • videa s návody na hraní her
 • hudební videa

Pokud má vaše vnučka od rodičů telefon, jistě na něj musí dávat pozor. Aby se jí nerozbil, máme pro vás skvělý tip, kde najdete například kryty na iphone 8. Levně je na tento a i na všechny ostatní typy mobilních telefonů prodávají ve specializovaných e-shopech.

Slizu nejspíš není nikdy dost

Sliz se dá koupit snad v každém hračkářství, ale vaše vnučka vám možná řekne, že to je nuda. Že ona by si raději vyrobila sliz vlastní. A vy jí to můžete umožnit. Prodávají se totiž sady na jeho výrobu. A s jeho pomocí si děti mohou vyrobit sliz ve všech možných barvách. Přidejte k tomu různé vůně, třpytky, flitry a další aditiva a vaše vnoučata se stanou těmi nejhodnějšími dětmi na světě!

Glitrové tetování

Malé dámy jsou posedlé po ozdobách. Zdobí se rády a také oblékají. Ke každé příležitosti touží mít nové a nové ozdoby. A vy jim to dopřejete! Tetování, které se nanáší pomocí speciálního lepidla a barevných třpytek a flitrů můžete nanášet společně a trávit tak společné chvíle kreativním uměním.

Kreativní sady

Holčičky snad nejraději ze všeho vyrábějí. Ať už se jedná o malování, vystřihování, lepení, míchání barev a jejich aplikace, nebo třeba formování tvarovací hmoty. Pokud chcete svojí vnučce vykouzlit roztomilý úsměv na co nejdelší dobu, kupte jí nějakou kreativní sadu. Vybírat můžete například z následujících typů:

 • sada barevných tvarovacích hmot se třpytkami
 • malovací sada s tužkami, fixami, voskovkami a barvami
 • set na navlékání náramků a náhrdelníků
 • soubory kreativních gumiček
 • sety na splétání copánků

Kabelka nebo batůžek

Že jsou holčičky velké parádnice, to jistě víte moc dobře. Co ale, když jim doma chybí nějaké to zavazadlo, když se jde prostě ven? Můžete to napravit! Zjistěte si, jakou postavičku, seriál, nebo animák má vaše vnučka opravdu ráda a tuto postavičku zvolte jako zásadní prvek kabelky nebo batůžku. Batoh s jednorožcem nebo kabelka s Elsou z ledového království vyvolá jistě velké ovace!

Tak co, vybrali jste díky nám nějaký dárek? A líbil se obdarované? Budeme se těšit na výsledek našeho společného výběru. On ten dětský úsměv za to jistě stojí!

Pavla Kašpárková