15.06.2022 Erotika

Erotické šaty pro okořenění vašeho vztahu. Jaké střihy a materiály se nabízí a které budou slušet vám?

Zajímavým zpestřením partnerského sexuálního života mohou být erotické šaty. Chcete-li ve svém muži probudit zájem a touhu, zkuste je obléknout a jen tak se kolem něj projít. Uvidíte, jak to bude fungovat! Pokud si nevíte rady s výběrem, nechte si poradit následujícím článkem. Dočtete se, z jakých materiálů se tento druh prádla vyrábí a jaké střihy se hodí více pro baculky a jaké naopak pro štíhlejší ženy s menším poprsím. 

Erotické šaty pro jakoukoliv postavu

Nemusíte být modelka, abyste si mohla dovolit nosit sexy prádlo. Každá žena je krásná a záleží jen na jejím sebevědomí a sebelásce, jestli z ní tato krása bude vyzařovat. Nebojte se obléknout do odvážnějších erotických šatů. Váš partner vás má rád takovou jaká jste a snahu o okořenění vaše partnerského života jistě uvítá. 

Existuje mnoho střihů a provedení tohoto druhu oděvu a věřte nebo ne, při jejich tvorbě návrháři mysleli na všechny typy postav. Baculky, drobné dívky, vysoké ženy, malá prsa, obří prsa, velký zadeček, to vše bývá  při návrhu erotického prádla zohledněno, takže si to své najde úplně každá z vás.

Sexy móda pro boubelky

Patříte-li k dámám, které jsou Bohem více obdařené, a to nejen v oblasti dekoltu, budou pro vás vhodné  erotické šaty s větším výstřihem nebo košíčky. Vždy je při výběru jakéhokoliv oblečení, prádlo nevyjímaje, je dobré nechat vyniknout ty partie, kterými se chcete pyšnit. Takže pokud se můžete chlubit velkým poprsím, proč jej nedat na odiv!  XXL modely rozhodně stojí za pozornost, protože baculka, která se nebojí obléknout do erotického prádla a čiší z ní sebejistota, může být neuvěřitelně sexy. Nebojte se ani lehce průhledných částí šatů. Když se neobléknete celá do síťoviny a vyberete takové prádlo, které místy prosvítá, probudí to sexuální fantazii vašeho partnera.

Máte menší prsa? Odveďte pozornost k jiné partii

Pakliže vám do vínku nebylo zrovna nadělen bujný dekolt, není se čeho obávat. Také na vás mysleli návrháři a vytvořili sexy šaty, jež padnou přesně vašemu typu postavy. Jedná se o modely, které více zvýrazňují oblast zadečku a intimních partií. Vršek šatů je většinou klasického střihu, nebo doplněn různými ozdobami, případně výztužemi, aby prsa vypadala plnější. Suknice je pak v mini provedení nebo s výrazným rozparkem či podvazky, které okamžitě přilákají pohled vašeho muže.

Jaký vybrat vhodný střih a materiál

Správná volba použitého materiálu je u erotických šatů velmi důležitá. Může totiž za výslednou atmosféru a za to, jestli se v prádle budete cítit dobře. Existuje velké množství druhů sexy oblečků, které jsou přizpůsobeny střihem a materiálem nejen konkrétnímu typu postavy, ale také povaze a požadavkům jejich nositelek. Stydlivá duše nebude chtít nosit latex a dominantní ženě se zase nebude moc zamlouvat romantická krajková košilka. Jaké materiály a provedení se tedy nabízí a pro koho?

  • Latexový obleček – velice upnutý lesklý materiál, jenž je vhodný zejména pro fanoušky bdsm.
  • Celosíťované šaty – zcela průhledné prádlo, pod kterým je vidět prakticky vše, se hodí pro dámy, které netrpí absolutně žádnými komplexy a jsou maximálně spokojeny se svou postavou.
  • Krajková košilka – dokonalá varianta pro romantické ženy a muže, kteří si potrpí na něžnosti.
  • Minišaty s koženými nebo kovovými prvky – kompromis mezi klasikou a drsnějším provedením je vhodné pro partnery, kteří se nebrání tvrdšímu sexu, ale zároveň si umí užít i něžnosti.

Tak a to by bylo už vše k erotickým šatům. Doufáme, že jste se nechali inspirovat možnostmi, které se nabízí pro okořenění vašeho sexuálního života, ať už jste na začátku vztahu nebo se svým partnerem žijete dlouhá léta. Nenechte se odradit vašimi komplexy a dopřejte sobě a svému partnerovi žhavou nezapomenutelnou noc. Posílí to váš vztah a vám to dodá sebejistotu.

A jaké modely nesmí chybět ve vašem šatníku? Milujete krajku? Potrpíte si na podvazcích? Nebo máte vlastní techniku svádění, k níž erotické prádlo vůbec není potřeba? Budeme moc rádi, když nám své nápady a tipy napíšete do komentářů!

Pavla Kašpárková